Borstverkleining: voor en nadelen

Borstverkleining: de nadelen

Een borstverkleining zorgt voor littekens op de borsten. Na een borstverkleining kan de gevoeligheid van de tepels verminderden. Soms kan men na deze operatie geen borstvoeding meer geven.

Borstverkleining: de voordelen

Na een borstverkleining zullen uw klachten verbonden aan te grote borsten sterk verminderen of zelf volledig verdwijnen:schouderpijn, nekpijn, insnoerende behabandjes en huidirritatie. Na een borstverkleining kunt u makkelijker sporten en gepaste kleding vinden. 

U kunt eveneens nog een mammografie laten uitvoeren. De verkleinde borsten zullen ook verder onderhevig zijn aan de zwaartekracht en veroudering. De borstverkleining heeft echter ook op lange duur een gunstig effect op de grootte en de vorm van de borsten.



Borstverkleining voor en na

Borstverkleining voor en na

Ben je benieuwd naar wat Dr. Colpaert realiseerde?
Neem dan een kijkje in het fotoalbum.



Wanneer moet ik mijn arts contacteren?

Je behandeling duurt tot er een volledig herstel is. Dr Colpaert loodst je graag met volle vertrouwen doorheen een comfortabele genezing. Je bent dus altijd welkom.

Wanneer moet je je arts zeker contacteren?

  • Indien je ongerust bent over de wonde
  • Indien je onwel wordt of koorts hebt
  • Indien de pijn sterk toeneemt in één borst
  • Indien de zwelling sterk toeneemt in één borst

Recent nieuws

 

14 02 2023

Terugkomdag patiënten en geïnteresseerden obesitaskliniek AZ Monica ziekenhuis

Op zaterdag 22 april 2023 organiseert de Obesitaskliniek van AZ Monica een terugkomdag voor patiënten die een vermageringsoperatie lieten uitvoeren, en hun geïnteresseerde vrienden en kennissen.

 

01 06 2021

Informatiefilmpje borstreconstructie

Introductievideo over borstreconstructie naar aanleiding van een webinar georganiseerd door de zelfhulpgroep Naboram.

 

31 03 2021

Al onze medewerkers zijn gevaccineerd tegen Covid-19

Goed nieuws !  Iedereen op de privépraktijk is gevaccineerd. Niet enkel Dr. Colpaert maar ook verpleegkundigen en secretariaatsmedewerksters hebben hun tweede prik gehad.