Op vraag van de directie van AZ Monica maakt Dr. S. Colpaert de overstap naar dit ziekenhuis met twee campussen. De campus te Antwerpen is de vroegere Eeuwfeestkliniek. De campus te Deurne is het vroegere Maria Middelares Ziekenhuis.
Dr. S. Colpaert is specifiek aangetrokken om de nieuw opgerichte Borstkliniek onder leiding van Dr. N. Degrieck te versterken in campus Deurne. Daarnaast zullen alle esthetische ingrepen en postbariatrische body contouring ingrepen voornamelijk worden uitgevoerd in campus Antwerpen.
De overstap heeft als bedoeling om op termijn een betere dienstverlening, veiligheid en hogere kwaliteit te kunnen bieden aan de patiënten. Voor de esthetische ingrepen is er geen verschil in de tarieven tussen beide ziekenhuizen.
Meer informatie vindt u op volgende website.